این سایت در دست گسترش است بعدا مراجعه کنید

ساخت سریال «موسی کلیم‌الله(ع)» سال ۹۱ کلید می‌خورد

ساخت سریال «موسی کلیم‌الله(ع)» سال ۹۱ کلید می‌خورد

خبرگزاری فارس: مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری تبیان گفت: امیدواریم با یاری خداوند تا پایان سال ۹۰ سیناپس پروژه قرآنی «موسی کلیم‌الله(ع)» تکمیل شود و در سال ۹۱ کار تولید را آغاز کنیم.

محمد هوشیاری مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری تبیان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: بعد از استقبال بی‌نظیر و بازتاب وسیع جهانی سریال قرآنی یوسف پیامبر(ع) در ایران و کشورهای مختلف و همچنین اثرات و برکات معنوی و چشمگیر این اثر قرآنی، موسسه فرهنگی هنری تبیان فیلم بر آن شد مجموعه قرآنی دیگری به نام «موسی کلیم‌الله(ع)» را در راستای اهداف والای اسلام آغاز کند.
وی ادامه داد: از آنجا که بخش زیادی از آیات قرآن کریم سرگذشت و زندگانی حضرت موسی(ع) و داستان‌های زیبا پیرامون اقوام مختلف و همچنین معجزات مختلف و درس‌آموز آن پیامبر بزرگ الهی را بیان می‌کند ما را بر این امر مهم مصمم‌تر داشت.
وی با بیان اینکه نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی این سریال برعهده فرج الله سلحشور است، اظهارداشت: حدود یکسال است که تحقیق مجموعه آغاز شده و در مراحل اولیه تحقیق حجت الاسلام صالحی منشی، حجت الاسلام حسینی منتظر و دکتر فرنو گروه تحقیق را همراهی و مساعدت می‌کنند. در حال حاضر نیز سه روز در هفته جلسه تحقیق و نگارش و یک جلسه شورای نظارت و برنامه‌ریزی برگزار می‌شود.
هوشیاری اظهارداشت: فرج‌الله سلحشور، حجت الاسلام حاج مهدی طائب، منصور براهیمی، حسین حسنی و رضا مصطفوی گروه تحقیق و نگارش را تشکیل می‌دهند و همچنین علما و اساتید دیگر که غیر حضوری این مجموعه را یاری می‌کنند و سرپرست گروه تحقیق حجت الاسلام حاج مهدی طائب هستند.
وی افزود: در حال حاضر با تلاش و همکاری مستمر و شبانه‌روزی گروه‌های مختلف و همینطور گروه تحقیق و نگارش، خط داستانی مجموعه «موسی کلیم‌الله(ع)» شکل گرفته و این پروژه از روند پیشرفت قابل توجهی برخوردار است. ضمن اینکه افراد نظارت و برنامه‌ریزی این مجموعه را فرج‌الله سلحشور، مجتبی شهیدی، جمال شورجه، منصور براهیمی، محمد هوشیاری، رضا مصطفوی و حسین حسنی تشکیل می‌دهند و اصلی‌ترین اهداف این شورا پشتیبانی و برنامه‌ریزی دقیق جهت پیش برد پروژه و اهداف این مجموعه است.
وی گفت: قرار است خلاصه داستان و کل سیناپس کار به دو قسمت تقسیم شده و هر قسمت آن را به محضر علمای دین و صاحب‌نظران برسانیم و پس از تائید و نظر ایشان، مراحل بعدی تکمیل شوند. امیدواریم با یاری خداوند تا پایان سال ۹۰ سیناپس این پروژه قرآنی تکمیل شود و در سال ۹۱ کار تولید را آغاز کنیم.
انتهای پیام/ف

دیدگاهی دارید ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>